Pirkimo taisyklės

Prekių grąžinimas

Prekės turi būti grąžintos ne vėliau kaip per 7 dienas nuo pristatymo. Grąžintos prekės turi būti nepažeistos, įpakuotos toje pačioje nepažeistoje pakuotėje, kurią gavote, nepraradusios prekinės išvaizdos. Dėl sveikatos ir higienos priežasčių mes turime teisę atsisakyti grąžinti pinigus už jau išpakuotą prekę. Visas grąžinimo ar keitimo išlaidas apmoka pirkėjas. Norint išvengti nesklandumų, prieš atsiimdami siuntą būtinai patikrinkite siuntos būseną.

Jei prekės gautos nekokybiškos ar su gamykliniu broku, loveit.lt įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus arba pakeisti jas į kokybiškas bei padengti siuntimo išlaidas.

Norėdami grąžinti prekę, parašykite mums el. paštu info@loveit.lt, nurodydami užsakymo numerį.

Užsakymo apmokėjimas, prekių kainos

Apmokėti prekes galite naudodamiesi elektronine bankininkyste, pervesdami pinigus į mūsų Swedbank sąskaitą. Jei užsakymo neapmokate per 3 darbo dienas, jis anuliuojamas. Visos prekės parduotuvėje nurodytos eurais su PVM.

Loveit.lt atsakomybė

  • loveit.lt (toliau – pardavėjas) neatsako už nuostolius, jeigu pirkėjas pateikia neteisingus duomenis.
  • Pardavėjas privalo pristatyti prekes pirkėjui pagal adresą, kurį jis nurodė pirkdamas prekes.
  • Pardavėjas įsipareigoja teikti kokybiškas ir Europos standartus atitinkančias prekes.
  • Pardavėjas pasilieka teisę pakeisti prekes į analogiškas, prieš tai pranešant pirkėjui arba grąžinti sumokėtus pinigus.
  • Pardavėjas turi teisę bet kada pakeisti prekių kainą.
  • Pardavėjas turi teisę nutraukti savo veiklą, prieš tai nieko nepranešant pirkėjui

Pirkėjo atsakomybė

  • Pirkėjas atsako už informacijos teisingumą, kurią pirkėjas nurodo darant užsakymą.
  • Pirkėjas atsako už visus atliktus veiksmus loveit.lt parduotuvėje
  • Pirkėjas atsako už savo paskyros prisijungimo duomenų saugumą ir perdavimą kitiems asmenims.
  • Prieš pirkdamas prekes pirkėjas privalo būti susipažinęs su taisyklėmis ir pirkdamas privalo su jomis sutikti.

Prekių siuntimas

Prekės išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą į mūsų banko sąskaitą. Prekes įsipareigojame išsiųsti per 2 darbo dienas, tačiau dažniausiai jos išsiunčiamos tą pačia dieną. Esant galimybei prekes išsiunčiame ir savaitgaliais. Jei prekė nepristatoma ne dėl loveit.lt kaltės (pvz. siuntų tarnybų), pardavėjas neatlygina patirto nuostolio. Pardavėjas tik pateikia įrodymus, kad prekės buvo pristatytos į siuntų tarnybą. Loveit.lt pasilieka teisę, kad išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Jei taip įvyko, tuomet pardavėjas įsipareigoja kaip įmanoma greičiau informuoti pirkėją apie prekių vėlavimą bei nurodyti tikslų pristatymo terminą. Prieš atsiimant prekes, būtina patikrinti ar siunta nėra pažeista. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, pirkėjas privalo tai atžymėti siuntos važtaraštyje ir surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą ir atsiųsti pardavėjui. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. Prekės siunčiamos šiais būdais: Lietuvos paštas, LP Express paštomatai, Omniva paštomatai. Jei prekių suma viršija 19.99eur, pristatymas Lietuvos paštu nemokamas.