Pristatymas

Jūsų užsakytas prekes išsiunčiame tik gavę apmokėjimą. Tą padaryti stengiamės kuo greičiau, dažniausiai netgi tą pačią ar kitą dieną. Esant galimybei, prekes išsiunčiame ir savaitgaliais.

Galimi keli pristatymo būdai. Jie skiriasi pristatymo terminais bei kaina:

 • Lietuvos paštas (registruota pirmenybinė siunta)
  Užsakymas pristatomas per 1-3 darbo dienas nuo jo išsiuntimo
  Pristatymo kaina: 1.69 €
  Jei jūsų užsakymo suma yra ne mažesnė kaip 16.99 €, jį išsiųsime nemokamai!
  Jei atsiimti prekes jums patogiau kažkuriame Lietuvos pašto poskyryje, prie užsakymo pastabų nurodykite tikslų to pašto pavadinimą, adresą bei pašto kodą. Tokiu atveju iš pašto negausite informacinio lapelio, tačiau galėsite atsiimti savo siuntą pateikę asmens dokumentą bei siuntinio registracijos numerį. Konfidencialumas garantuotas!
 • LP Express arba Omniva paštomatas
  Užsakymas pristatomas per 1-2 darbo dienas nuo jo išsiuntimo
  Pristatymo kaina: 2.49 €
  Pasirinkę šį pristatymo būdą, užsakymo pastabose nurodykite, kuriame paštomate norėtumėte atsiimti savo užsakymą. Priešingu atveju parinksime paštomatą, kuris yra arčiausiai jūsų namų.

Visus užsakymus, priklausomai nuo jų dydžio, siunčiame saugiuose burbuliniuose vokuose arba kartoninėse dėžutėse. Jų nežymime jokia savo parduotuvės atributika, o siuntėjo ir gavėjo adresus užrašome ranka. Niekas nė neįtars koks yra jūsų siuntinio turinys! Net atidarius voką ar dėžutę nesimatys, kas yra viduje, nes visas prekes papildomai pakuojame į nepermatomus popierinius maišelius. Konfidencialumas garantuojamas!